MÖBLER / Bord / Tidningsställ 10717166

nr 1071 7166

Tidningsställ

Idegran, England, längd: 50 cm, djup: 25 H, 52

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 november 2016
kl 19:58:03

28/11 19:53:03 1      Vinnande bud