MÖBLER / Bord / Tidningsställ 10717166
nr 1071 7166
Tidningsställ
Idegran, England, längd: 50 cm, djup: 25 H, 52
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:58:03
28/11 19:53:03